geograv@geograv.pl +48 604 503 505

O nas

Poznaj nasze mozliwości

Firma GEOGRAV działa na rynku od czerwca 2016 roku, założona z myślą o świadczeniu usług geodezyjnych w szerokim zakresie. Początkowo nasza działalność skupiała się na drobnych zleceniach, lecz stopniowo nawiązywaliśmy współpracę z kolejnymi partnerami z branż budowlanej, drogowej i projektowej. Działanie na tak wielu polach pozwala nam stale podnosić umiejętności oraz zwiększać wachlarz oferowanych usług.

Obszar działania przedsiębiorstwa obejmuje całe województwo śląskie, lecz najwięcej zleceń realizujemy na obszarze powiatu będzińskiego, a także miast: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tarnowskie Góry. 

Wizją firmy GEOGRAV jest inwestowanie w rozwój przedsiębiorstwa, który zapewni utrzymanie jakości świadczonych usług oraz pozwoli na wykonywanie coraz to bardziej złożonych zadań. 

Dbając o wysoką jakość wykonywanych usług zwiększyliśmy zatrudnienie oraz zakupiliśmy nowoczesny sprzęt oraz oprogramowanie.

Profesjonalna kadra oraz szybki i precyzyjny sprzęt pozwalają na rzetelnie i sprawne wykonanie powierzonych nam zadań, niezależnie czy wykonujemy je na zlecenie stałych kontrahentów czy drobnych klientów.